KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11898275
nr 1189 8275
Grzegorz Wdowicki
(f. 1924), Polen
Oljemålning, Signerad, daterad 1960, Löst blad, bladets mått: 29,5x29,5 cm
Kondition: slitage, skador
Grzegorz Wdowicki, Polsk bildkonstnär född 1924.
måndag 11 juni 2018
kl 19:29:20